Přejít k hlavnímu obsahu

SEMA prezentuje novou verzi 20-1

SEMACZ s.r.o.

Firma SEMA - světově vedoucí dodavatel softwaru pro dřevěné konstrukce, schody a klempířské systémy, uvedla v roce 2019 na trh 2 nové verzi programu s označením 19-2 a 20-1. Jak již je zvykem, i tyto nové verze přináší řadu novinek a vylepšení, která značně rozšiřují možnosti uživatelů a zefektivňují a zjednodušují práci v softwaru.

Hlavní novinky :
MRAČNO BODŮ - přímý import Mračna bodů do softwaru SEMA jako konstrukční základ pro sanace nebo práce na stávajících konstrukcích.
NOVINKY U STŘEŠNÍCH KONSTRUKCÍ - nové možnosti zadání střešních rovin v půdorysu, řezu i 3D, osazování krokví a vaznic ve 3D...
BIM se SEMA - rozšíření možností IFC importu a exportu, IFC propojení, rozšíření Kontrolního centra a BCF Import /Export
MAKRO PLUS - makro kontejner pro okna a dveře a jeho další vylepšení a rozšíření.
NOVINKY PRO PLECHOVÉ PRVKY - čelní falc u hranových profilů, nové textury, Ražení plechových prvků, technika maker a šrafování plechových prvků..
VYLEPŠENÁ SPRÁVA VÝKRESŮ - Nové sloupce pro individuální vlastnosti, volně definovatelné sloupce s technikou automatických textů, vylepšená funkce vyhledávání a filtrování a optimalizovaný výstup rozvržení plánů.
ELEKTROKOMBINACE KONSTRUKTIVNĚ A VIZUELNĚ - Elektroinstalační materiál různých provedení pro přípravu plánů, automatickou výrobu na stěnových centrech i vizualizaci ve 3D
RAŽENÍ DŘEVA i PRVKŮ SCHODŮ VE VŠECH ROVINÁCH - Vytváření opracování na všechny dřevěné prvky pomocí funkce razit ve všech směrech.
DETAILY PŘIPOJENÍ SCHODŮ - Pravoúhlé spojení podstupnice, spojovací prvky mezi stupněm a podstupněm a pravoúhlé dětské bezpečnostní lišty.
VÝPLNĚ ZÁBRADLÍ - Opticky i konstrukčně perfektně vytvořené výplně zábradlí z libovolného materiálu.
NOVINKY STANDARTNÍCH DAT A SEMA DATASTORU - Nové textury dřeva, novinky v SEMA Data storu, rozšířené vlastnosti katalogů standartních dat.

Kompletní seznam novinek jednotlivých verzí naleznete na: https://www.sema-soft.de/cz/software/novinky/

Nejlepší je vše vidět naživo!
Navštivte nás v hale 4 na stánku 410!
Těšíme se na vaši návštěvu.