Přeskočit na obsah

Jubilejní veletrh STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO zahájen

Zahájení 2024
Slavnostní zahájení jubilejního 25. ročníku veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo 2024 proběhlo ve čtvrtek 15. 2. dopoledne v Konferenčním sále na výstavišti v Praze Letňanech.

Zahájení se zúčastnili vystavovatelé, novináři a významní hosté: ministr životního prostředí Petr Hladík, vrchní ředitel ministerstva průmyslu a obchodu Eduard Muřický, ředitelka odboru stavebního řádu Žanet Hadžić, předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Josef Jaroš, generální ředitelka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Eva Svobodová, předseda Úřadu průmyslového vlastnictví Josef Kratochvíl, technický ředitel Centra stavebního inženýrství Petr Kučera, cechmistr Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR Ivan Dvořák, za Cech strecharov Slovenska Milan Palko a další hosté.

Za spoluorganizátory veletrhů se zúčastnili jednatelé společnosti Střechy Praha s.r.o. Vladimír Zábranský a Vratislav Kroc, spolu s ředitelkou společnosti Jitkou Šefránkovou, a za hostitele předseda představenstva ABF a.s. Pavel Sehnal.

Poděkovali za celý realizační tým vystavovatelům, zástupcům všech řemeslných cechů a profesních společenstev, a také všem partnerům za jejich aktivní účast a spolupráci při přípravách veletrhu.

Soubor veletrhů Střechy-Solar-Řemeslo, For Pasiv a For Wood byl oficiálně zahájen přestřižením červené pásky a slavnostním přípitkem.

Podobné články

Reklama
1000×210 Témata veletrhu 2025

Veletrh se koná pod záštitami

Partneři veletrhu

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit