Přeskočit na obsah

Staňte se partnerem veletrhu

Partner - Image by alekksall on Freepik
Využijte naplno všech možností zviditelnit svou firmu a staňte se partnerem respektovaného veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo.

Naše partnerství se neomezují pouze na výstavní plochy. Staňte se naším partnerem a Vaše viditelnost bude naší prioritou v online i offline sféře.

Partnerství zahrnuje například PR aktivity v médiích, opakovanou projekci Vašich promo videí a branding v rámci prostor výstaviště, prezentaci na webu a všech oficiálních tiskovinách a zprávách, umístění Vašeho loga v mailingové kampani (desítky tisíc adres na odbornou i širokou veřejnost), a další aktivity včetně možné exkluzivity v rámci Vašeho oboru.

Pokud témata veletrhu souznějí s Vaším cílem, vytvořme prostor pro nové možnosti, sdílení znalostí a užší vzájemné propojení formou partnerství, ať již jako Partner, Hlavní partner či Generální partner veletrhu.

Vaše zapojení může jít ještě dále. Máte-li znalosti a zkušenosti, které by mohly oslovit odbornou i širokou veřejnost, máte možnost prezentovat své know-how formou přednášky v rámci doprovodného programu. Tím se stanete nejen součástí akce, ale i aktivním hybatelem diskusí a sdílení informací.

Staňte se partnerem veletrhu

V případě zájmu o partnerství kontaktujte manažerku veletrhu:
Ing. Hana Bromová, tel. +420 606 635 230
e-mail: [email protected]

Podobné články

Reklama
1000×210 Témata veletrhu 2025

Veletrh se koná pod záštitami

Partneři veletrhu

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit