Přeskočit na obsah

Připravte se pečlivě a buďte úspěšní při prezentaci vašich produktů a služeb na veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo. Zaujměte návštěvníky veletrhu a získejte je jako své zákazníky nebo obchodní partnery!

  1. Včasná registrace: Neztrácejte čas a registrujte se na veletrh co nejdříve. Tím si zajistíte dobré umístění stánku a lepší viditelnost pro návštěvníky.
  2. Stanovte si cíl: Definujte si, čeho chcete na veletrhu dosáhnout, a definujte si konkrétní cílovou skupinu návštěvníků, kterou chcete oslovit a zaujmout.
  3. Plán a návrh: Naplánujte si, co budete vystavovat a připravte si návrh stánku. Zvolte vhodnou velikost a spolupracujte s profesionální realizační firmou.
  4. Buďte originální: Zaujměte návštěvníky nejen vizuálně, ale i obsahově. Využijte texty a obrázky, které upozorní na klíčové přínosy vašeho řešení. Tak si Vás kolemjdoucí lépe všimnou.
  5. Propagační materiály: Připravte si včas propagační materiály. Nabídněte návštěvníkům zajímavou výhodu, která bude omezena na dobu veletrhu.
  6. Proškolený personál: Vyberte a proškolte personál na stánku, aby byl schopen poskytnout návštěvníkům potřebné informace.
  7. Zvěstujte svou účast: Pozvěte své obchodní partnery a zákazníky, připravte pro ně malé občerstvení a ukažte jim vaše novinky.
  8. Buďte aktivní: Nečekejte, až někdo navštíví váš stánek. Aktivně oslovujte návštěvníky a získejte z účasti na veletrhu maximum.
  9. Po veletrhu: Nezapomeňte zpracovat nové kontakty, záznamy z jednání, podněty a připomínky.
  10. Líná huba…: Požádejte nás o pomoc v případě potřeby, jsme tu pro vás.

Věříme, že s tímto desaterem využijete účast na veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo na maximum a získané kontakty přeměníte v zajímavé obchody!

Přihláška k účasti Reklama na veletrhu
Reklama
1000×210 Témata veletrhu 2025

Veletrh se koná pod záštitami

Partneři veletrhu

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit