Přejít k hlavnímu obsahu

Střecha na celý život?

MADT a.s.

Stavíte nebo rekonstruujete objekt s plochou střechou? Nechcete po 10 – 15 letech střechu kvůli omezené životnosti střešních hydroizolačních materiálů opět měnit? Nechcete ji měnit vůbec?
Představujeme Vám střešní fólii RubberGard® EPDM od firmy Firestone Building Products.
První střecha, na niž byla v roce 1980 použita, se nachází ve Wisconsinu v USA a dodnes je plně funkční. Od této doby byla po celém světě instalována více než miliarda metrů čtverečních této fólie. Po dobu životnosti je rozměrově stálá a neuvolňuje do životního prostředí žádné chemikálie. Prošla řadou testů na umělé stárnutí, které předpokládají její životnost více než 60 let. Firestone střešní fólie se úspěšně uplatňují na průmyslových objektech, administrativních budovách, školách, bytových či rodinných domech. Výborně se hodí pro nové stavby stejně jako pro rekonstrukce starých střech.
Střešní systémy RubberGard® EPDM jsou instalovány pouze vyškolenými profesionálními firmami a držiteli licence.
Česká společnost MADT a.s. je výhradním distributorem těchto produktů pro ČR již více než 20 let. Má za sebou stovky realizací střešních plášťů ať už jako dodavatel stavebního díla nebo produktů Firestone Building Products. Nejstarší realizovanou zakázkou v ČR je střecha plaveckého bazénu v Karviné - tato realizace se uskutečnila již v roce 1994 a fólie dodnes splňuje požadavky normy EN 13956.
Chcete mít i Vy doživotní klid od oprav střešních plášťů?