Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

NedZink čeká premiéra na veletrhu Střech

NedZink B.V.

Společnost NedZink s radostí oznamuje všem zákazníkům a obchodním partnerům, že budou vítáni na jejím stánku na veletrhu Střechy Praha, který se bude konat v areálu PVA Expo v Letňanech od 6. do 8. února 2020. Během veletrhu představíme náš nejnovější produkt: NedZink NEO!

NedZink NEO je předzvětralý titanzinek v minerálně šedém odstínu, kterým společnost NedZink rozšiřuje sortiment o novou barevnou úpravu. Díky novému odstínu NedZink v současnosti nabízí již šest různých barevných variant předzvětralého titanzinku. NedZink NEO vyniká jemně broušeným povrchem, přirozeným vzhledem a barevnou stálostí. Novinka je vhodná pro použití na novostavbách i při rekonstrukcích, kde uplatní svoji odolnost, bezúdržbovost a 100% recyklovatelnost!

Na veletrhu Střechy Praha, kterého se tradičně účastní lídři oboru střešních konstrukcí, budeme prezentovat náš kompletní sortiment. Jeho součástí jsou kromě NedZinku NEO materiály NedZink Naturel, NOVA, NOIR a také NUANCE v modrém, červeném a zeleném odstínu. Společně s těmito produkty si návštěvníci budou moci prohlédnout i naše systémová řešení.
Rádi vás uvidíme na našem stánku č. 338, Hala 3, kde se budete moci blíže seznámit se všemi možnostmi, které společnost NedZink nabízí!

Pokud preferujete osobní schůzku, kontaktujte, prosím, pana Aleše Lébla: a.lebl@nedzink.de

Na viděnou v Praze!