8.–10. 2. 2018

PVA EXPO PRAHA LETŇANY

čtvrtek, pátek: 10–18 h, sobota: 10–17 h

Střechy Praha – Facebook Střechy Praha – Instagram

Čestná vstupenka 2018

Pro vystavovatele a jejich partnery je zde k dispozici formulář pro získání čestné vstupenky pro vstup zdarma na veletrhy STŘECHY PRAHA / SOLAR PRAHA / ŘEMESLO PRAHA / PURPO PRAHA 2018 a současně probíhající FOR PASIV a CESTY DŘEVA 2018. Vyplňte níže uvedený formulář. Po registraci a zadání kódu Vám zašleme na Vámi zadaný e-mail čestnou vstupenku k vytištění.

Here you can find a voucher for free entry to the trade fairs: STŘECHY PRAHA / SOLAR PRAHA / ŘEMESLO PRAHA / PURPO PRAHA / FOR PASIV / CESTY DŘEVA 2018. Fill in the form below. After registration and entering the code we will send you by e-mail a voucher for free entry (for printing).

Souhlas s použitím osobních údajů/Agreement with use of personal information

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Střechy Praha s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat zasláním zprávy s textem "Nezasílat" na email strechy@strechy-praha.cz (z emailu, ke kterému má být odvolán souhlas). I agree with storing my personal information in the Střechy Praha s.r.o. database. There will be a possibility to unsubscribe by sending an e-mail with subjekt Unsubscribe to strechy@strechy-praha.cz.

Vepište kód, který jste obdrželi od firmy, která vás na výstavu pozvala. / Type in the code you have obtained from comapany, which invites you to the Trade fair.

Záštity veletrhu