Přejít k hlavnímu obsahu

Veletrh Střechy Praha

Veletrh Střechy Praha je největší akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Se souběžnými akcemi se jedná o jedinečný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.

Střechy Praha jsou největší přehlídkou střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů. Je místem každoročního setkání předních odborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, řemeslníků, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti se zájmem o střechy, stavbu a úsporné bydlení.

První ročník veletrhu Střechy Praha se konal v roce 1999. Postupně se jeho součástí stal veletrh obnovitelných zdrojů a úspor energií Solar Praha, a veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků Řemeslo Praha s Festivalem dřeva a nářadí. Až do svého 13. ročníku (2011) se veletrh Střechy Praha konal na Výstavišti v Praze Holešovicích. Od roku 2012 je novým místem konání Pražský Veletržní Areál PVA EXPO PRAHA v Praze Letňanech.

Součástí veletrhu je vždy rozsáhlý doprovodný program zahrnující konference, semináře, diskusní setkání s odborníky, praktické ukázky řemesel či atraktivní soutěže pro návštěvníky o hodnotné ceny. Pro návštěvníky jsou k dispozici bezplatná poradenská centra pro všechny oblasti výstavby.

Názory vystavovatelů

Proč vystavovat

 

Nomenklatura všech veletrhů ZDE

Fotogalerie z veletrhu ZDE

 

Přejít na hlavní stranu www.strechy-praha.cz