Přeskočit na obsah

Zajímavosti pro návštěvníky veletrhu Střechy Praha 2022

Prebena sponkovacka
Jste zvědavi, co pro Vás chystají vystavovatelé na veletrhu Střechy Praha 2022? Těšit se můžete na opravdu bohatý přednáškový program a atraktivní praktické ukázky a soutěže, z nichž vybíráme:

Na stánku společnosti SATJAM (Hala 3, stánek č. 308) bude probíhat soutěž o hliníkovou střechu SATJAM Taurus – 120 m2 dvoumodulových tašek dle výběru!

Společnost STŘECHY COMAX (Hala 3, stánek č. 303) připravila možnost získat ve veletržním slosování kvalitní hliníkovou krytinu na rodinný dům zdarma – výherce si bude moci vybrat z 6 tipů krytiny COMAX, včetně novinky KLIK 31 s pokročilou technologií zámku, a až 23 barevných odstínů, se zárukou až 75 let.

Na stánku PREBENA CZ (Hala 4, stánek č. 406) můžete každý veletržní den vyhrát mobilní akumulátorový kompresor (včetně nabíječky a baterie 5.0A). Navíc se můžete zapojit do hlavního slosování o horkou novinku, a to hybridní hřebíkovačku PKT- HYBRID do 100mm.

Společnost Mafell připravila ve spolupráci s firmou Sema, Prebena a Metabo inspirativní praktické ukázky na každý veletržní den (Hala 4, otevřená přednášková a předváděcí aréna). Těšit se můžete na ukázku výroby částí dřevěných konstrukcí s použitím softwaru Sema a elektronářadí Mafell, dále na projekt a realizaci části štítové stěny, ukázky perfektních výsledků při použití elektronářadí Mafell v dřevostavbách a srubech a také zajímavou ukázku technologie Cordless Alliance System – jeden akumulátor pro vše.  Podívejte se na video s technologií níže.

Na Festivalu dřeva a nářadí, který bude probíhat po celou dobu veletrhu v Hale 4, se můžete těšit na výrobu zahradního domku pro mateřskou školku od společnosti Vinkler obchodní. Výrobu tesařsky vázaného krmelce s valbovou střechou předvede Střední škola řemeslná Jaroměř. Nenechte si ujít ani ukázky montáže nebo pokládky krytiny od Střední odborné školy Jarov. Každý den se navíc můžete zapojit do soutěží zručnosti o hodnotné ceny. Hlavními cenami jsou rychloupínací svěrky firmy Mafell a pneumatická sponkovačka 2XR-ES40 na spony typu ES (šíře hřbetu 6m, délka spon 15-40mm) firmy Prebena. Mezi její hlavní využití patří dřevěné obložení, palubky, ploty, nábytek ad. Jako doplněk výherce obdrží plastový kufřík ES-BOX se spojovacím materiálem přímo pro pistoli. Nachází se zde 6000ks spon typu ES (vždy po 2000ks od nejpoužívanějších délek, které jsou 26,32,40mm).

Podobné články

Reklama
1000×210 Témata veletrhu 2025

Veletrh se koná pod záštitami

Partneři veletrhu

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit