Přeskočit na obsah

Výsledky soutěže Zlatá taška 2022

Do jubilejního 20. ročníku soutěže o nejlepší exponáty veletrhu Zlatá taška 2022 bylo přihlášeno 10 exponátů. Odborná porota soutěže udělila ocenění Zlatá taška a též čtyři čestná uznání v této soutěži.

Ocenění Zlatá taška za své výrobky získala firma:

  • MAFELL A.G. za akumulátorový vrtací šroubovák A 18 / ASB 18 CAS System

Porota ocenila ergonomicky optimalizovaný stroj, se kterým se dá pracovat dlouho bez toho, že by práce vyvolávala únavu, bolesti nebo křeče. S tímto silným nářadím se dá lehce zvládnout i práce nad hlavou. Akumulátorový vrtací (příklepový) šroubovák je navíc vybaven universální baterií CAS systému, která je kompatibilní i s jinými druhy nářadí.

Čestná uznání za své výrobky získaly firmy:

  • Mediterran Slovakia za solární střešní tašky Generon. Jedná se o betonovou střešní krytinu s integrovaným solárním článkem.
  • Ruukki CZ za střešní krytinu Classic Design – krytinu se stojatou drážkou v nadčasovém stylu.
  • ROTO střešní okna za střešní okno Designo R79C K. Výsuvně kyvné střešní okno s trojsklem 9C nabízí hodnotu Uw = 1,0 W/m2K.
  • SATJAM za střešní krytinu Satjam Rapid DeLuxe, AluFalc. Jde o inovovanou variantu oblíbené krytiny Rapid, ovšem s mnoha technickými vylepšeními.

Vítězům gratulujeme!

Podobné články

Soutěž

Zlatá taška

Ocenění Zlatá taška za nejlepší exponáty veletrhu uděluje odborná porota soutěže každoročně od roku 2002. Vyhlášení výsledků soutěže je součástí společenského večera pořádaného první den…
Celý článek
Reklama

Veletrh se koná pod záštitami

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit