Přeskočit na obsah

Podívejte se, co můžete na veletrhu vyhrát…

Přijďte vyhrát

Tondach připravil pro návštěvníky své expozice soutěž o střechu ZDARMA. Vyhrát můžete pálenou střešní krytinu TONDACH v množství do 150 m2 základních tašek dle vlastního výběru! Účast v soutěži je podmíněna registrací u oblastních manažerů Tondach a je určena pro zájemce o novou střešní krytinu. Zaregistrovat se můžete na stánku Tondach č. 301 v hale 3.

Na stánku společnosti Satjam se bude soutěžit o prémiovou střechu ZDARMA, konkrétně o hliníkovou střešní krytinu SATJAM Taurus – 100 m2 krytiny v maloformátovém provedení Modul nebo velkoformátovém provedení Maxx, barevné provedení také dle výběru! Anketní lístek naleznete na stánku společnosti SATJAM č. 309, hala 3 nebo ve Vstupní hale III. Vyplněné anketní lístky vhazujte do soutěžního boxu, který naleznete na stánku společnosti SATJAM.

I na stánku firmy Střechy Comax č. 303, hala 3 můžete zkusit své štěstí v soutěži o kvalitní střešní krytinu COMAX ZDARMA. Kdo nevyhraje, získá voucher na slevu 15 %.

Na Festivalu dřeva a nářadí (hala 4) v rámci veletrhu Střechy Praha se můžete každý veletržní den zúčastnit soutěže zručnosti. Hlavní cenou je pneumatická sponkovačka 2XR-ES40 na spony typu ES (šíře hřbetu 6m, délka spon 15-40mm) od firmy Prebena. Mezi její hlavní využití patří dřevěné obložení, palubky, ploty, nábytek ad. Jako doplněk výherce obdrží plastový kufřík ES-BOX se spojovacím materiálem přímo pro pistoli. Nachází se zde 6000ks spon typu ES (vždy po 2000ks od nejpoužívanějších délek, které jsou 26,32,40mm). Dále je možné vyhrát lepidla Mamut Glue od Den Braven a další zajímavé ceny. Dárek je připraven pro každého soutěžícího!

Na stánku společnosti Prebena CZ č. 407, hala 4 mohou návštěvníci každý den vyhrát aku-kompresor VITAS 100-AKKU včetně akumulátoru AKKU18-5,5-LiHD a nabíječky AKKU-STATION 12-36 (VITAS 100-AKKU-SET) a rovněž se zapojit do hlavního slosování o hybridní hřebíkovačku (včetně akumulátoru 18V 4,0 Ah a nabíječky).

Firma Amplitudi (stánek č. 421, hala 4) si pro vás připravila soutěž o elektrokoloběžku Xiaomi Scooter Pro 2.

Přijďte na veletrh a vyhrajte skvělé ceny!

Podobné články

Reklama
1000×210 Témata veletrhu 2025

Veletrh se koná pod záštitami

Partneři veletrhu

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit