Přeskočit na obsah

Osobnost střechařského oboru 2019

vyherce_osobnost_02-scaled

Ocenění Osobnost střechařského oboru, které pořadatel veletrhu Střechy Praha uděluje od roku 2014 (nyní tedy po šesté), získal Ing. MAREK NOVOTNÝ, Ph.D. Ocenění se předávalo na slavnostním galavečeru v prostorách hotelu Clarion.

Pan Novotný by se ve zkratce dal nazvat mecenášem oboru střech a izolací. Myšleno není hledisko ryze finanční, ale nasazení a velkorysost, se kterými obor rozvíjí. Pro ty, kterým tato nejdůležitější profesní charakteristika nestačí, uveďme něco z jeho současných aktivit. Patří k nim výuka mladých techniků v rámci Fakulty architektury ČVUT Praha, pořádání uznávané odborné konference Izolace, bohatá publikační činnost, do které zapojuje i své mladé kolegy, předávání zkušeností v rámci nejrůznějších konferencí a seminářů, participace na činnosti Cechu KPT ČR, působení v České hydroizolační společnosti, výrazná pozice v pražském výboru ČKAIT a samozřejmě odborná činnost a zpracovávání posudků v  jeho expertní kanceláři A.W.A.L.

To je jen vrcholek ledovce tvořeného profesními aktivitami Ing. Marka Novotného, PhD., za něž získal ocenění Osobnost střechařského oboru 2019.

Štítky Osobnosti

Podobné články

Reklama

Veletrh se koná pod záštitami

Partneři veletrhu

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit