Přeskočit na obsah

Osobnost střechařského oboru 2018

oceneni_osobnoststrech.jpg

Ocenění Osobnost střechařského oboru, které pořadatel veletrhu Střechy Praha uděluje od roku 2014 (nyní tedy po páté), získala Ing. ALENA GEORGIADISOVÁ. Ocenění se předávalo na slavnostním galavečeru v prostorách hotelu Clarion.

Paní Alena zasvětila svůj profesní život popularizaci střechařského řemesla. Je šéfredaktorkou odborného časopisu Střechy-Fasády-Izolace, který vychází v ČR a SR již od roku 1994. Připravuje krásné reportáže o pokrývačském, tesařském i klempířském řemesle, jezdí po celé republice a z pohledu stavebního odborníka vyhledává zajímavá díla a hovoří s jejich zhotoviteli na místě, pořizuje fotodokumentaci a připravuje poutavé články do časopisu. Představuje nové materiály, technologie, systémy a jejich využití v praxi, opírá se o názory odborníků a představuje i novinky z výstav.

Paní Alena byla a je členkou odborných porot různých soutěží v oboru a stála i u zrodu Memoriálu Jiřího Krmáška o nejlepší klempířské dílo a Memoriálu Antonína Fajkoše, kdy přátelé a blízcí Antonína Fajkoše si přáli vytvořit trvalou připomínku tohoto významného mezinárodního odborníka na střechy. Posláním soutěže je vyhledávat talentované studenty a podnítit jejich zájem o nové vědomosti spojené se střechami. Vítězové Memoriálu jsou vyhlašováni a oceňováni právě v průběhu veletrhu Střechy Praha.

Ing. Alena Georgiadisová – Osobnost střechařského oboru 2018

Štítky Osobnosti

Podobné články

Reklama
1000×210 Témata veletrhu 2025

Veletrh se koná pod záštitami

Partneři veletrhu

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit