Přeskočit na obsah

Osobnost střechařského oboru 2017

20170209-img_0087-2_0.jpg

Na veletrhu Střechy Praha 2017 bylo uděleno ocenění Osobnost střechařského oboru panu Jiřímu Vrňatovi. Jedná se o ocenění za celoživotní činnost v oboru střech, dlouhodobý přínos a zvyšování prestiže oboru, vysokou odbornost a profesionalitu. Pan Vrňata byl velmi potěšen a zároveň mile překvapen. Ocenění nebere pouze jako své ocenění, ale jako ocenění pro celou jeho rodinu a celkově pro Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, jehož cechmistrem byl v letech 2009 – 2016.

Pan Vrňata pochází z pokrývačské rodiny, kde se řemeslu věnoval již jeho pradědeček, dědeček a tři starší bratři. Podle jeho slov mu tedy nezbývalo nic jiného, než se také stát pokrývačem.

Mezi záliby pana Vrňaty patří historie, fotografie a chov zpěvných kanárků. Práce ho naplňuje a baví natolik, že zatím o odchodu do důchodu neuvažuje. Se svým vnukem založili novou firmu ATELIER STŘECHY, kde se chtějí věnovat hlavně poradenství v oblasti šikmých střech. Pan Vrňata by velmi rád předal dalším své nasbírané vědomosti za celý svůj život.

Jiří Vrňata – Osobnost střechařského oboru 2017

Štítky Osobnosti

Podobné články

Reklama
1000×210 Témata veletrhu 2025

Veletrh se koná pod záštitami

Partneři veletrhu

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit