Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

Přijďte na ochutnávku

Festival dřeva a nářadí probíhající v hale 4 po celou dobu veletrhu obohatí stánky s ochutnávkou whisky a chilli výrobků.

Pod značkou TREBITSCH old town distillery se skrývá třebíčský výrobce whisky. Firma vznikla jako první český výrobce, který se na whisky specializuje. Vše vyrábí z vybraných místních surovin bez ústupků na kvalitě. Základem je moravský slad, pramenitá voda z Vysočiny a silně vypálené dubové sudy vlastní výroby. Hlavním produktem je jemně nakouřená TREBITSCH Czech Single Malt Whisky. Ve vyvážené chuti sladšího charakteru můžete najít tóny ovoce, vanilky nebo karamelu. Tato osobitá whisky je vyráběna v košer kvalitě a neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva ani konzervační látky. Přijďte ochutnat pravou českou whisky vyráběnou z těch nejkvalitnějších místních surovin na stánek č. 455! :-)​
 
The ChilliDoctor (stánek č. 456)

Společnost The ChilliDoctor s.r.o. se specializuje především na import a distribuci chilli papriček. Nabízí chilli papričky různých druhů, forem a pálivostí od těch nejjemnějších až po nejpálivější na světě. Veškeré produkty jsou testovány a musí splňovat přísné normy. Chilli papričky vykupují přímo od pěstitelů z celého světa, na které kladou vysoké nároky. Kvalita chilli papriček, krátká dodací lhůta a maximální trvanlivost jsou jejich největší prioritou. Po celou dobu veletrhu budete mít možnost ochutnat na stánku č. 456 chilli klobásky, domácí chilli omáčku, několik druhů chilli mashů achilli cibulový dip. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži a poznejte hranice svých možností! :-)