6.–8. 2. 2020

PVA EXPO PRAHA LETŇANY

čtvrtek, pátek: 10–18 h, sobota: 9–16 h

Střechy Praha – Facebook Střechy Praha – Instagram

Představujeme nového mediálního partnera veletrhu

17.10.2018

Internetový portál Stolaři-Truhláři.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním.

„Na veletrhu Střechy Praha a podobných výstavách nejsme žádným nováčkem. A obráceně, právě takové akce portál mimo jiné prezentuje a podporuje na svých webových stránkách. Spolupracujeme s organizátory veletrhů dřevozpracujícího průmyslu a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí a nábytkářský průmysl a především na truhlářské řemeslo, vydavateli dřevařských časopisů a školami s tímto zaměřením, různými asociacemi, zajímavými projekty a v neposlední řadě zveřejňujeme informace o možnostech a podmínkách dotačních programů, “ říká Mgr. Darina Škopová z portálu www.stolari-truhlari.cz

Myšlenka webového portálu, který by dokázal propojit zúčastněné hned na několika úrovních dřevařského průmyslu, vznikla v roce 2007. V první úrovni se jedná o rychlou a účelovou komunikaci mezi profesionálními truhláři - VÝROBCI a společnostmi, které se zabývají prodejem všeho potřebného k jejich práci – DODAVATELI, ať už se jedná např. o dřevoobráběcí stroje, nástroje, dřevařské materiály, příslušenství, služby nebo technologie. Na druhé úrovni se potkávají výrobci se samotnými potenciálními zákazníky, kteří portál využívají jako databázi truhlářských výrob a hledají v ní podle lokality truhlářských provozoven a druhu činnosti, kterým se daný výrobce zabývá.

Na portálu naleznete DVA základní KATALOGY FIREM – výrobců a dodavatelů. Firmy jsou přehledně řazeny dle zaměření a lokality.
„Našim registrovaným uživatelům nabízíme možnost různých forem prezentace jejich živností a firem, výrobků a služeb, včetně využití přidružených služeb jako jsou nabídky novinek na trhu, akčního zboží, možnosti spolupráce, hledání zaměstnání, ale také např. bazaru strojů a konzultace dotačních programů. V neposlední řadě si na portálu přijde na své i široká veřejnost, věnujeme se tématu hobby, historii truhlářského řemesla a nahlížíme pod pokličku truhlářských výrob.“

„Naším cílem je na portálu spravovat co nejobsáhlejší a nejaktuálnější katalogy firem a živnostníků působících v dřevoobráběcím a nábytkářském průmyslu a přidružených oborech, kteří jsou schopni svým zbožím, výrobky či službami pokrýt potřeby České republiky a kteří budou také sami přispívat do různých sekcí portálu a tímto ho také obohacovat o cenné informace.“ dodává Mgr. Škopová.

Chcete mít smysluplnou reklamu na internetu? Dejte o sobě vědět!
Chcete nabízet své výrobky či služby? Pomůžeme Vám!

Oslovujeme VÝROBCE: stolaře, truhláře, řezbáře, tesaře, výrobce nábytku a jiných výrobků ze dřeva, dále truhlářské, nábytkářské a pilařské výroby nebo také restaurátory…
Oslovujeme DODAVATELE: prodejce všeho potřebného k práci truhláře, dodavatele dřevomateriálů, dřevoobráběcích strojů a nástrojů, vybavení dílen, laků, barev, kování, vzduchotechniky…

U nás je vše na svém místě, vytvořili jsme pro Vás dokonalý nástroj pro účelovou komunikaci mezi všemi zúčastněnými v oboru truhlářském.

Výrobcům i dodavatelským firmám nabízíme několik typů firemních zápisů. Kromě toho nabízíme prezentaci formou PR článků či bannerové reklamy.
Uveřejňujeme články odborného zaměření, ale také s tématem hobby, nahlížíme pod pokličku truhlářského a řezbářského řemesla.
Máme pro Vás Rady, tipy, nápady, Produktové novinky a Produktové akce a slevy. Některé sekce jsou přístupné jen registrovaným uživatelům.
Máme vlastní fotogalerii a videogalerii.
Dozvíte se o zajímavých akcích, kurzech, výstavách, veletrzích a souvisejících projektech.
Poskytujeme komplexní poradenství v oblasti dotačních programů.
Provozujeme inzerci.

Sledujte nás také na Facebooku

www.stolari-truhlari.cz

 

Záštity veletrhu