Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

Fotovoltaická střešní taška HanTile

Czech Energy Team, s.r.o.

Na základě vysoce účinných tenkovrstvých článků společnosti Hanergy MiaSolé je Hantile konečným produktem na střechu. Konečně lze všechny viditelné plochy zakřivené sluneční střešní tašky účinně využít, což umožňuje získat maximální výnos ze střešní krytiny, která je současně funkčním prvkem domu, kde plně nahrazuje klasickou krytinu .
Hantile má spolehlivou hydroizolační a ventilační konstrukci, spolu s vynikajícím výkonem a dlouhou životností FV článků. Během zkoušky postřiku se provádějí několikastupňové pevnostní, ohnivzdorné, větrné a hydroizolační zkoušky. Pevnost i vodotěsnost je naprosto spolehlivá.
Připojuje se vysoce kvalitním spolehlivým konektorem MC4, který zajišťuje rychlé, bezpečné a spolehlivé připojení modulu Hantile.
ROZMĚRY
Model: Tři klenuté plochy Šířka: 721 (+/- 2) mm Délka: 500 (+/- 1) mm Tloušťka: 41 (+/- 1,5) mm
STRUKTURA
 1. vrstva: bílé zakřivené sklo
 2. vrstva: film POE
 3. vrstva: Miasole Flex Cell
 4. vrstva: film POE
 5. vrstva: zakřivené sklo
VLASTNOSTI Pomocné materiály: ochranný film a EPDM fólie Velikost osvětlené plochy: (šířka) 703 mm x (výška) 415 mm Počet ks/m2 : 3,43 ks / metr čtvereční Výkon 1ks : 30 Watt Výkon na m2: 105 Watt
Všechny další boční a horní díly jsou k dispozici.
ZKOUŠKY Hanergy Tile double 85 test : zkouška se provádí při teplotě 85 ° C a 85% vlhkosti. Test Hanergy Tile TC 200: ověření výkonu při prudkých změnách v teplotním prostředí mezi -40 stupni až 85 stupňů. Hanergy Dlažba HF ( mokré zmrazení ) : test od 25°C do 85°C při 85% vlhkosti a -40°C až 25°C při 0% vlhkosti .
Certifikace Hanergy Tile 3C : testuje funkční vlastností tašky, za různých podmínek Hanergy požární certifikace : Test požární odolnosti. Hanergy test proti krupobití : Simulujte velikost skutečného krupobití na tašku a zkouší její pevnost a odolnost.