Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

Kompletní nabídka OOPP

ARDON SAFETY s.r.o.

Společnost ARDON SAFETY s.r.o. patří mezi přední velkoobchodní společnosti s pracovními oděvy, ochrannou a pracovní obuví a prostředky osobní ochrany ve střední Evropě.
Kromě vlastní výroby pracovních oděvů prodáváme sortiment předních světových výrobců osobních ochranných pracovních pomůcek, jako jsou 3M, ATG, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a dalších. Pod vlastní značkou ARDON® uvádíme vlastní produktové řady pracovních oděvů, bezpečnostní i pracovní obuvi, ochranných brýlí, respirátorů a sluchátek.
Po mnoho let se zabýváme analýzou rizik na pracovišti, kterým čelí lidé z různých odvětví průmyslu i služeb. Společně s našimi partnery pak nacházíme vhodná řešení, ať už jde o bezpečné zajištění technika pracujícího ve výšce prostředky proti pádu KRATOS FA8000710, farmaceutického laboranta správně zvolenou filtroventilační jednotkou SUNDSTRÖM SR 700 proti inhalaci toxických látek nebo operátora linky z automotive pracujícího s ostrými plechy s emulzí ochrannými rukavicemi ATG MaxiCut OIL™ 34-504. Pomáháme identifikovat konkrétní bezpečnostní rizika ve výrobním procesu a přicházíme s optimálním řešením.
Přijdťe se podívat na náš stánek!