Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

DEWALT ZÁRUKA VÝKONU HALA 4

DEWALT

VÝKON NÁŘADÍ NAPÁJENÉHO KABELEM, SVOBODA NÁŘADÍ NAPÁJENÉHO BATERIÍ

- DEWALT® XR FLEXVOLT: první konvertibilní systém baterie na světě s napájecím napětím 18 V nebo 54 V.
- Systém DEWALT XR FLEXVOLT je první konvertibilní systém baterie na světě s napájecím napětím 18 V nebo 54 V a nabízí nepřekonatelnou úroveň výkonu.
- Poskytuje unikátní výkon pro použití v nejnáročnějších pracovních podmínkách na pracovišti
- Úplná kompatibilita se stávajícím nářadím DEWALT řady XR s napájecím napětím 18 V.
- Nabízí nejdelší provozní dobu na trhu u nářadí s napětím 18 V s kapacitou baterie až 12 Ah a možností zvýšení tohoto napětí na hodnotu 54 V.
- DEWALT rozšířil svůj systém akumulátorového nářadí XR o novou revoluční řadu FLEXVOLT: nářadí napájené baterií, které je určené pro nejnáročnější práce na staveništi
- Nářadí řady XR FLEXVOLT 54 V poskytuje stejný výkon, jaký je k dispozici u nářadí s napájecím kabelem.

Výkon baterie XR FLEXVOLT otevírá nové cesty při použití nářadí napájeného baterií. Tato nová přelomová řada XR FLEXVOLT se skládá ze strojů určených pro kompletní řešení náročných aplikací při použití akumulátorového nářadí: 125 mm úhlová bruska 54 V, kotoučová pila 54 V, pila na stavební materiály Alligator 54 V, mečová pila 54 V, kotoučová pila pro ponorné řezy 54 V, stolová pila 54 V, pokosová pila 54 V s kotoučem 305 mm, kladiva SDS Plus a SDS Max 54 V nebo kompresor 54 V. Jedná se o nářadí, které disponuje stejnou přesností, kapacitou a výkonem, jako nářadí s napájecím kabelem. Použijme jako jeden příklad stolovou pilu XR FLEXVOLT, jedná se o nářadí, které je schopné nařezat přes 90 m OSB desek s tloušťkou 19 mm pouze na jedno nabití baterie. Přesto je dostatečně přenosná, aby mohla být snadno přemístěna z místnosti do místnosti, aniž by bylo nutné vyhledat napájecí zdroj. To je špičkový světový výkon z hlediska akumulátorového řešení, který slibuje předefinovat samotné pojetí akumulátorové technologie.

DEWALT® XR FLEXVOLT, PRAVIDLA HRY SE PRÁVĚ ZMĚNILA

HALA 4