Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

T-Power - jdeme svou cestou

Silver Planet s.r.o. s obchodní značkou T-Power

Energetická samostatnost a bezpečnost pro Váš domov

Ve společnost T-Power se věnujeme klientům od začátku až do konce. Náš tým pro Vás vypracuje energetické řešení s ohledem na architekturu, úsporu a ekologii. Společnost T-Power Vám zajistí všechna povolení, projekt, financování, samotnou realizaci, záruční a pozáruční servis. Naši snahou je realizovat Vaše zadání v co možná nejkratším časovém období. Systémy, které budeme společně s Vámi realizovat, Vám předáme optimálně nastavené, včetně následného monitoringu.

Proč platit za něco, co nám příroda poskytuje zdarma? T-Power nabízí velikou škálu možností.

• Fotovoltaická krytina

Tato střecha dá vašemu domu moderní vzhled, udržuje Váš dům v suchu, vyrábí energii a je navíc elegantní a moderní. Solární střecha funguje jako přímé zastřešení a je cenově dostupná.
Texturu a barvu solární krytiny si můžete zvolit tak, aby ladila k Vašemu domu. Je vhodná pro nové zastřešení, nebo i pro renovaci střechy.


• Fotovoltaické panely

Klasický fotovoltaický systém Vám uděláme na míru, podle Vaší střechy a dle Vašich požadavků. Vybíráme ty nejlepší dodavatele, aby své výrobky dodávali do našich systémů, včetně rozšířených záručních podmínek. Projektujeme naše zařízení tak, aby vydržely ty nejextrémnější podmínky.

• Tepelná čerpadla

Našim zákazníkům tradičně přinášíme to nejlepší, co trh nabízí. Tepelná čerpadla NIBE Vám přináší úsporu od prvního dne provozu a obzvlášť efektivní je jejich kombinace se solárními panely.

• BackUp systém

S pomocí tohoto systému nebude Váš dům již nikdy bez elektrické energie.
Solární systém společnosti T-Power propojený s technologií BackUp zajistí Vašemu domu plnou energetickou soběstačnost.

• Chytrý dům Loxone

Vrcholem nabídky T-Power je kompletní systém Loxone. Tento systém vám zajistí energetickou soběstačnost, ve vašem domě bude řídit optimální osvětlení, zastínění oken, v zimě bude řídit optimální zvolenou teplotu ve všech místnostech Vašeho domu , postará se o kompletní komplexní zabezpečení Vaší nemovitosti a dokonce je systém schopen ozvučit Váš dům hudbou podle Vašeho vkusu a momentální nálady. Systém Loxone je schopen mít ve Své paměti až 50 000 pokynů.

Na tyto projekty je možno čerpat dotace z programu Nová Zelená Úsporám. S žádostí a vyřízením dotace Vám rád pomůže vyškolený tým odborníků společnosti T-Power

Všechny námi nabízené systémy mohou být na vaše přání monitorovány. Připojení a vzdálený dohled nám umožní identifikovat případné poruchy nebo závady na systémech u Vás instalovaných a tím zajistit jejich opravu v co možná nejkratším termínu. Další funkcí monitorovacího systému je možnost přes Váš chytrý mobilní telefon nebo počítač udržovat optimální nastavení vašeho domu a informovat Vás o spotřebách a momentálním stavu systému ve Vašem domě.