Přejít k hlavnímu obsahu

MASLEN CZ s.r.o. plechové krytiny

MASLEN CZ s.r.o.

Střecha dodává celé stavbě korunu, je završením celku, tečkou potvrzující definitivní vzhled, typ a funkci, ale i funkčnost celé budovy. Odpověď na otázku, která střecha je nejlepší, je jasná: všechny. Jenom je třeba si správně vybrat vzhledem k charakteru budovy, její účelovosti a finanční únosnosti. S tím vším vám rádi poradí odborníci z Maslenu.
Plechové střešní krytiny jsou v současnosti moderním trendem. Plechová střecha špičkové kvality – ať už v podobě tradiční krytiny profilované do tvaru skládaných tašek nebo ve formě souvislých pásů jako drážkovaná (falcovaná) střešní krytina – může sloužit dlouhá desetiletí, aniž by potřebovala větší údržbu. Spojuje totiž v sobě lehkost, nízké náklady, rychlou montáž a vysokou variabilitu barevné škály, která přispívá k harmonii s fasádou i se samotnou představou investora o vzhledu a typu stavby.
Využití plechových střešních krytin je velmi různorodé. Hodí se prakticky na jakýkoli tvar střechy, lze je klást také na střešní konstrukce s obloukovým profilem. Na přání zákazníka mohou mít nejrůznější parametry. Materiál se může skládat např. z vrchního laku, dvojnásobné vrstvy základního nátěru, dvojnásobné vrstvy pasivace, dvojnásobné vrstvy zinkového povlaku, ocelového plechu a antikondenzační vrstvy. Spojení kvalitního materiálu (včetně výrobci doporučeného spojovacího, odvětrávacího, okapového a doplňkového sortimentu) a profesionální montáže se promítá do dlouhodobé funkčnosti – taková střecha může vydržet více než půl století.