Přejít k hlavnímu obsahu

Ubytování

Exkluzivní nabídka ubytování v průběhu veletrhů Střechy Praha / Solar Praha / Řemeslo Praha 2023

Zajistili jsme pro vás exkluzivní nabídku ubytování v průběhu vaší účasti na veletrhu Střechy Praha v luxusním hotelu Clarion Congress Hotel Prague****, který se nachází pouhých 10 minut jízdy autem či přímým autobusem (č. 136 a 195) od PVA Letňany a zároveň přímo na trase metra B s dobrou dostupností do centra Prahy. Bohatou nabídku služeb představují různorodé restaurace, bary, wellness a fitness centrum, kadeřnictví, garáže a také nákupní galerie v přímém sousedství hotelu.

Pro vystavovatele a návštěvníky platí v době konání veletrhu speciální cena 1 790 Kč vč. DPH. Cena je za jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj se snídaní. V ceně pokoje je zahrnuto také parkování, vstup do Wellness a Fitness centra a internetové připojení na pokoji a v prostorách lobby.

Pro zajištění těchto výjimečných podmínek je potřeba uvést heslo „Střechy Praha 2023" a zaslat na email reservation.cchp@clarion-hotels.cz a v kopii na l.smejda@clarion-hotels.cz.

Telefon na rezervační oddělení je 211 131 118 nebo 211 131 119, případně 211 131 120. Hotel prosí hlavně o emailové rezervace, telefonicky se spíše ověřují volné termíny.