Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

Rychlá krátkodobá půjčka od Tetičky

TZB-info 6 hodin 18 minut ago
Když vás zaskočí neplánované výdaje, nemusíte hned omezovat svůj životní standard nebo pokorně žádat o pomoc známé. S pokrytím nákladů na domácnost, koupí spotřebiče i čímkoliv jiným vám může pomoci akutní půjčka, kterou získáte ve všední dny i o víkendu do čtvrt hodiny.

Zaměstnancům se zpět do kanceláří moc nechce. Jak je nalákat zpět a kolik to firmy může stát?

TZB-info 6 hodin 18 minut ago
Hybridní model práce kombinující home office s prací v kanceláři se stal během pandemie realitou mnoha firem. Je navíc zjevné, že návrat k původnímu nastavení se konat nebude. Kromě toho se objevuje řada průzkumů, které potvrzují, že zaměstnancům se zpět do kanceláří nechce. Vyvstává tedy otázka, jak kanceláře upravit stávajícím potřebám a jak je udělat atraktivnější pro zaměstnance, kteří si na home office zvykli?

Studentská architektonická soutěž

TZB-info 6 hodin 18 minut ago
Skupina Saint-Gobain každoročně, již od roku 2004, pořádá mezinárodní soutěž pro studenty vysokých škol, zejména budoucí architekty, stavební inženýry a projektanty. Jejím cílem je umožnit jim prokázat své odborné znalosti na reálném projektu založeném na skutečných potřebách konkrétní čtvrti nebo města.

Výpočet dodané energie pro vytápění

TZB-info 1 den 6 hodin ago
Článek se zabývá principy výpočtu měsíční metody dodané energie pro vytápění. Popisuje přehlednou formou jednotlivé mechanismy výpočtu dle patřičných norem. Je určen pro potřeby energetických specialistů a odborné veřejnosti.

Jsou stacionární plynové kotle vhodné do bytového domu?

TZB-info 1 den 6 hodin ago
V mnoha plynových kotelnách bytových domů dožívají staré, zpravidla nekondenzační plynové kotle. Jak řešit modernizaci kotelny ukazuje příklad bytového domu z Velkého Meziříčí. Na základě zhodnocení více kritérií byly pro modernizaci vybrány dva stacionární kondenzační kotle Logano plus GB212-40. Vedle příznivého poměru mezi cenou a kvalitou kotlů tuto volbu ovlivnily i další skutečnosti.

Ceny energií: úspěšní a neúspěšní obchodníci v roce 2021

TZB-info 2 dny 6 hodin ago
Zákazníci se loni vraceli k největším dodavatelům, mnozí alternativní dodavatelé neměli co nabídnout. Přinášíme přehlednou tabulku většiny dodavatelů s vývojem jejich počtu odběrných míst. Kdo byl v roce 2021 úspěšný a kdo o zákazníky přišel?

Druhý ročník úspěšné konference bkt.summit2022

TZB-info 3 dny 6 hodin ago
Zveme Vás na druhý ročník konference BKT.SUMMIT, která se bude konat 31. března 2022 od 10:00 hod. Účast je bezplatná. Odborný program budete moci sledovat opět ONLINE nebo i osobně, pokud to pandemická situace umožní, a to v krásných konferenčních prostorách Uhelného mlýna Libčice.

Projekt kulminuje - revitalizace Zámeckého rybníka v Lednici podruhé

TZB-info 3 dny 6 hodin ago
Unikátní řešení první fáze projektu s přečerpáváním sedimentů pomocí sacího bagru vystřídala fáze vypuštění nádrže a práce těžké pozemní techniky v terénu bahnitého dna. Prováděná generální údržba za 140 milionů korun Zámeckého rybníka v Lednici bude ukončena koncem roku 2023.
Checked 8 minut 4 sekundy ago TZB-info
portál pro stavebnictví, úspory energií a technická zařízení budov - aktuální informace z oborů vytápění, větrání a klimatizace, voda a kanalizace, obnovitelná energie, výtahy, elektrotechnika
URL https://www.tzb-info.cz/ Subscribe to TZB-info feed