Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

Akce 5GThon pro chytrá řešení pro obce a měst

ESTAV.cz 3 hodiny 1 minuta ago
Za měsíc odstartuje týdenní soutěž s názvem 5Gthon zaměřená na chytrá řešení pro obce a města. Vyvrcholí 22. února závěrečnou konferencí, odbornými přednáškami a prezentací soutěžních návrhů s vyhlášením vítězů. Cílem je řešit problémy a přicházet s novými nápady a inovativními způsoby řešení.

Dům, který něco vydrží: kámen, dřevo a nadčasový interiér

ESTAV.cz 6 hodin 1 minuta ago
Projekt svým zařazením stojí na rozhraní dimenzí renovace, rekonstrukce a refurbrishmentu. Objekt se tu zásahem architektů výrazně mění, rozšiřuje a modernizuje, a přitom částečně nabývá odlišného účelu. Ale stále, hloubce zásahu navzdory, si uchovává svou hodnotu a autentické jádro, z něhož vyrůstá.

Kde si rychle půjčit před výplatou

ESTAV.cz 1 den 6 hodin ago
Když vám nedorazí peníze ze zaměstnání včas, nebo vám klient ještě neproplatil fakturu a vám už nezbývá ani na běžné výdaje, není třeba hned omezovat svůj životní standard. V nelehké době může rychle pomoci nebankovní půjčka před výplatou, o níž lze žádat i z mobilu a která bude vyplacena už do čtvrt hodiny kterýkoliv den v týdnu.

Dopřejte své koupelně nádech luxusu

ESTAV.cz 4 dny 6 hodin ago
Koupelna je intimním prostorem, ve kterém strávíte denně spoustu času nejenom kvůli hygieně, ale také odpočinku a úniku před starostmi všedního dne. I proto by kromě praktičnosti měla nabídnout pohodlí a trochu rozmazlování, třeba v podobě designových a luxusních prvků. Koupelnový prostor přitom nemusí být do posledního kousku podle nejnovějších trendů, i malá změna může přinést nádech luxusu, který si dnes může dopřát každý. Na co se zaměřit?

Kde si půjčit až 150 000 Kč během několika minut

ESTAV.cz 4 dny 6 hodin ago
Když vám na poslední chvíli odpadne financování, nebo dostanete nabídku, která se zkrátka neodmítá, můžete získat potřebné peníze už do čtvrt hodiny. Žádost o dlouhodobou nebankovní půjčku až 150 000 Kč je vyhodnocována ihned, takže za pár minut víte, na čem jste. Finanční prostředky je přitom možné použít na cokoliv, zcela dle vašeho uvážení.

Lidé mohou kvůli energiím žádat o příspěvek na bydlení i mimořádnou dávku

ESTAV.cz 4 dny 19 hodin ago
Lidé, na které výrazně dopadlo zdražení energií, mohou žádat úřady práce o podporu. Mohou získat příspěvek na bydlení, který se kvůli růstu cen navýší. Na webové kalkulačce si zájemci mohou ověřit, zda mají na tuto dávku nárok a jak vysoká by mohla být. Využít je možné i dávku mimořádné okamžité pomoci. Dosáhnou na ni nejen lidé v hmotné nouzi, ale i s menšími úsporami. Možnosti pomoci od státu představil dnes na tiskové konferenci ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) a zástupci úřadu práce.

Tipy, jak v domácnosti ušetřit na energiích

ESTAV.cz 1 týden 1 den ago
Zdražuje se všechno a všude. Od loňského roku, kdy došlo k postupnému zdražování energií, zboží i služeb, má tento trend stále stoupající tendenci a ceny nám doslova rostou před očima. Jak ale ušetřit v rámci domácnosti a snížit výdaje za energie na minimum?
Checked 2 hodiny 50 minut ago ESTAV.cz
Architektura. Stavba. Bydlení.
URL https://www.estav.cz Subscribe to ESTAV.cz feed