6.–8. 2. 2020

PVA EXPO PRAHA LETŇANY

čtvrtek, pátek: 10–18 h, sobota: 9–16 h

Střechy Praha – Facebook Střechy Praha – Instagram

Digitální kancelář pro řemeslníka 21. století

Čas konání: 
13.30 - 15.30
Místo konání: 
Konferenční sál 2 - Vstupní hala I
Popis: 
Organizátor: Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Mobilní telefony toho dnes zvládnou opravdu mnoho, tak proč do nich neumístit i vaši kancelář. Umíte využít plný potenciál vašeho telefonu? Přednášející: Jan Dolejš, lektor osobní produktivity a nástroje Trello, Digiskills.cz.
Detail programu: 

Díky moderním technologiím může dnes i malý podnikatel či živnostník mít neustále po ruce všechny své dokumenty, konverzace, úkoly a projekty. Mobilní telefony toho dnes zvládnou opravdu mnoho, tak proč do nich neumístit i vaši kancelář. Umíte využít plný potenciál vašeho telefonu? Množství nástrojů, aplikací či online služeb vám může zjednodušit práci, usnadnit domlouvání schůzek, získávání nových zakázek a kontaktů nebo organizaci téměř čehokoli. Jaké aplikace využívat a jak je ovládnout, i když nejste specialisté na IT? To vám poradíme na naší přednášce.

13:30 - 14:10 přednáška

20 min přestávka na osobní konzultace, pozvání na stánek Digitálního řemeslného inkubátoru (společná expozice firem na počátku výstavní haly 4)

14:30 - 15:10 přednáška

20 min přestávka na osobní konzultace, pozvání na stánek Digitálního řemeslného inkubátoru (společná expozice firem na počátku výstavní haly 4)

 

 

Záštity veletrhu