Přejít k hlavnímu obsahu

ZAJÍMAVOSTI PRO NÁVŠTĚVNÍKY VELETRHU STŘECHY PRAHA 2022

Jste zvědavi, co pro Vás chystají vystavovatelé na veletrhu Střechy Praha 2022? Těšit se můžete na opravdu bohatý přednáškový program a atraktivní praktické ukázky a soutěže, z nichž vybíráme:

Na stánku společnosti SATJAM (Hala 3, stánek č. 308) bude probíhat soutěž o hliníkovou střechu SATJAM Taurus - 120 m2 dvoumodulových tašek dle výběru!

Společnost STŘECHY COMAX (Hala 3, stánek č. 303) připravila možnost získat ve veletržním slosování kvalitní hliníkovou krytinu na rodinný dům zdarma – výherce si bude moci vybrat z 6 tipů krytiny COMAX, včetně novinky KLIK 31 s pokročilou technologií zámku, a až 23 barevných odstínů, se zárukou až 75 let.

Na stánku PREBENA CZ (Hala 4, stánek č. 406) můžete každý veletržní den vyhrát mobilní akumulátorový kompresor (včetně nabíječky a baterie 5.0A). Navíc se můžete zapojit do hlavního slosování o horkou novinku, a to hybridní hřebíkovačku PKT- HYBRID do 100mm.

Společnost Mafell připravila ve spolupráci s firmou Sema, Prebena a Metabo inspirativní praktické ukázky na každý veletržní den (Hala 4, otevřená přednášková a předváděcí aréna). Těšit se můžete na ukázku výroby částí dřevěných konstrukcí s použitím softwaru Sema a elektronářadí Mafell, dále na projekt a realizaci části štítové stěny, ukázky perfektních výsledků při použití elektronářadí Mafell v dřevostavbách a srubech a také zajímavou ukázku technologie Cordless Alliance System – jeden akumulátor pro vše. Podívejte se na video s technologií ZDE.

Na Festivalu dřeva a nářadí, který bude probíhat po celou dobu veletrhu v Hale 4, se můžete těšit na výrobu zahradního domku pro mateřskou školku od společnosti Vinkler obchodní. Výrobu tesařsky vázaného krmelce s valbovou střechou předvede Střední škola řemeslná Jaroměř. Nenechte si ujít ani ukázky montáže nebo pokládky krytiny od Střední odborné školy Jarov. Každý den se navíc můžete zapojit do soutěží zručnosti o hodnotné ceny. Hlavními cenami jsou rychloupínací svěrky firmy Mafell a pneumatická sponkovačka 2XR-ES40 na spony typu ES (šíře hřbetu 6m, délka spon 15-40mm) firmy Prebena. Mezi její hlavní využití patří dřevěné obložení, palubky, ploty, nábytek ad. Jako doplněk výherce obdrží plastový kufřík ES-BOX se spojovacím materiálem přímo pro pistoli. Nachází se zde 6000ks spon typu ES (vždy po 2000ks od nejpoužívanějších délek, které jsou 26,32,40mm).