Přejít k hlavnímu obsahu

Výsledky soutěže Zlatá taška 2022

Do jubilejního 20. ročníku soutěže o nejlepší exponáty veletrhu Zlatá taška 2022 bylo přihlášeno 10 exponátů. Odborná porota soutěže udělila ocenění Zlatá taška a též čtyři čestná uznání v této soutěži. Vítězem a držitelem Zlaté tašky se stala společnost MAFELL A.G. za akumulátorový vrtací šroubovák A 18 / ASB 18 CAS System. Porota ocenila ergonomicky optimalizovaný stroj, se kterým se dá pracovat dlouho bez toho, že by práce vyvolávala únavu, bolesti nebo křeče. S tímto silným nářadím se dá lehce zvládnout i práce nad hlavou. Akumulátorový vrtací (příklepový) šroubovák je navíc vybaven universální baterií CAS systému, která je kompatibilní i s jinými druhy nářadí.

Čestná uznání za své výrobky získaly firmy:

Mediterran Slovakia za solární střešní tašky Generon. Jedná se o betonovou střešní krytinu s integrovaným solárním článkem.

Ruukki CZ za střešní krytinu Classic Design - krytinu se stojatou drážkou v nadčasovém stylu.

ROTO střešní okna za střešní okno Designo R79C K. Výsuvně kyvné střešní okno s trojsklem 9C nabízí hodnotu Uw = 1,0 W/m2K.

SATJAM za střešní krytinu Satjam Rapid DeLuxe, AluFalc. Jde o inovovanou variantu oblíbené krytiny Rapid, ovšem s mnoha technickými vylepšeními.

Vítězům gratulujeme!

Zlatá taška 2022