Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

Uzávěrka přihlášek za zvýhodněné ceny se blíží!

Zveřejněno: 3. 10. 2012

Do 31.10. mají firmy možnost využít zvýhodněné ceny výstavní plochy na veletrhu Střechy Praha, který v únoru 2013 oslaví 15 let své úspěšné existence. Jedná se o největší a nejprestižnější akci v oboru střech, skutečný svátek všech střechařů.

Veletrhu se tradičně účastní hlavní výrobci a dodavatelé střešních materiálů a vysoké procento odborných návštěvníků. Jednoznačnou devízou je jasná 14 let trvající specializace akce a ustálené základní body nomenklatury, které zahrnují střešní krytiny a materiály, tepelné izolace, střešní doplňky, nosné konstrukce, střešní okna a světlíky a veškeré služby pro stavbu a rekonstrukce střech. 

Součástí veletrhu je vždy kvalitní odborný program přednášek a seminářů, který se bude nyní věnovat novinkám v oblasti posuzování shody stavebních výrobků, energetické certifikaci budov, životností a účinností fotovoltaiky při uplatnění na střešních konstrukcích nebo progresivními tepelně izolačními materiály. Proběhne další ročník konference Izolace. Dalšími zajímavými tématy budou například využití dřeva v moderních střešních konstrukcích, materiálové řešení střech i obvodových konstrukcí. Aktuální témata zazní i v rámci výstavy Solar Praha, která je nedílnou součástí veletrhu Střechy Praha. Její 9. ročník bude zpestřen Fórem pro starosty a ostatní zástupce měst a obcí s názvem „Energie a obec". Řešit se budou možnosti úspor energií ve veřejných budovách, včetně prezentací již realizovaných úspěšných projektů ve vybraných městech a obcích.

Přihláškové materiály zde.