Přejít k hlavnímu obsahu
SOMI Applications and Services s.r.o.
Číslo stánku: 420
Telefon: 800500401
E-mail: info@somias.cz
Ulice a číslo popisné: Klimentská 1216/46
Město: Praha 1
PSČ: 11000
Popis:
Společnost SOMI je technologický startup, který byl založen v roce 2019 s cílem revolučně zvýšit efektivitu fotovoltaických elektráren pomocí patentem chráněného inteligentního systému řízení. Díky tomuto inovativnímu řešení mohou majitelé fotovoltaických zařízení významně snížit nejen náklady na energie, ale také urychlit navrácení počáteční investice do fotovoltaiky.

SOMI systém je vhodný pro různé typy objektů včetně rodinných i činžovních domů, průmyslových a komerčních objektů i fotovoltaických farem.

Všechna naše fotovoltaická zařízení jsou navržena tak, aby splňovala požadavky na poskytnutí státní dotace a zajistila dlouhodobou spolehlivost v provozu. Společnost SOMI tedy představuje zajímavou možnost pro všechny, kteří hledají účinné a efektivní způsoby, jak produkovat obnovitelnou energii.

Neustále pracujeme na vývoji a náš systém zdokonalujeme, abychom mohli nabídnout nejlepší řešení, která světu zajistí bezpečnou budoucnost.
Pobočky:
Sídlo: Klimentská 1216/46, Nové Město (Praha 1)
Kanceláře: Gen. Šišky 2375/6, Praha 4
Nomenklatura:
Solar Praha S1. Alternativní zdroje energie S1.1 Fotovoltaika S1.1.1 Fotovoltaické elektrárny S1.1.2 Ostrovní systémy S1.1.3 Výroba fotovoltaických komponentů S2. Akumulace vyrobené energie S2.1 Akumulátory elektrické energie S4. Financování, dotace