Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

Server Dřevostavitel.cz je novým mediálním partnerem veletrhu Střechy Praha

22.1.2019
Novým mediálním partnerem 21. ročníku veletrhu Střechy Praha se stal Dřevostavitel.cz, největší český server se zaměřením na dřevostavby.
 
Počet zájemců o dřevostavby se stále zvyšuje, meziročně vzrostl více než na dvojnásobek. Statistiky návštěvnosti českého internetu na konci roku 2018 v kategorii Domov a bydlení potvrdily pozice nejsilnějších serverů Novinky.cz, iDnes.cz a třetím místem překvapil Dřevostavitel.cz. Na bronzovou pozici vystoupal díky své měsíční návštěvnosti přes 350 tisíc uživatelů. Novinky.cz (rubrika Bydlení) dosáhly 680 tisíc uživatelů, iDnes.cz (Bydlení) pak 561 tisíc (zdroj dat: NetMonitor – prosinec 2018).
 
Specializovaný server pro zájemce o dřevostavby, a nový mediální partner veletrhu Střechy Praha, Dřevostavitel.cz se tak zařadil mezi přední česká celoplošná stavební média.
 
Naším cílem je poskytnout čtenářům objektivní, nezávislé informace a i nadále pomáhat zvyšovat podíl dřevostaveb na českém trhu,“ podotýká spoluzakladatel serveru Dřevostavitel.cz, Ing. Petr Novák.
 
O tom, že se tento cíl daří naplňovat, vypovídají i meziroční statistiky výstavby rodinných domů v Česku, kdy podíl dřevostaveb roste přibližně 2,5krát rychleji oproti tradičním stavbám z cihel.
 
O serveru Dřevostavitel.cz
Dřevostavitel.cz byl založen v roce 2011 jako reakce na nedostatek nezávislých a laicky srozumitelných informací o dřevostavbách na českém internetu. Denně publikuje kvalitní články o aktuálních trendech a možnostech moderního bydlení. Unikátními službami serveru jsou zejména Pomocník Dřevostavitele – chytrá softwarová aplikace, která pomůže zákazníkovi vybrat nejvhodnější firmu pro stavbu dřevostavby, a hojně navštěvovaná Galerie projektů s přehledem aktuálních katalogových projektů dřevostaveb včetně jejich cen, kde si často zákazníci vybírají svůj budoucí dům. Dřevostavitel je také významným mediálním partnerem mnoha oborových akcí: Den otevřených dřevostaveb, veletrh For Arch, For Wood, Stavební veletrh Brno, Střechy Praha a další.
 
Další informace:
Ing. Petra Pacáková
redakce@drevostavitel.cz