Přejít k hlavnímu obsahu
panorama

Představujeme vystavovatele SATJAM

9.1.2018

SATJAM představí novinku - hliníkové žlaby NIAGARA

Společnost SATJAM, přední český výrobce lehkých střešních krytin a jejich uceleného příslušenství, představí na veletrhu Střechy Praha novinku pro letošní rok, žlaby NIAGARA z hliníkového materiálu. 

Hliník se řadí mezi exkluzivní suroviny zásluhou svých výborných vlastností, mezi které patří nízká hmotnost, dlouhá životnost a příkladná odolnost. Obliba hliníku v posledních letech prudce stoupá – a na tento trend SATJAM reaguje. Nejedná se přitom o čistý, přírodní hliník, ale o jeho slitinu, kde jsou zmíněné vlastnosti podpořeny hořčíkem a manganem. Dodavatelem slitiny je norská hliníkárna Norsk Hydro.

Hliníkové okapy NIAGARA mají jedinečnou hloubku žlabů, vyrábějí se v rozměrech 125/90 a 150/100. Na vylepšenou slitinu, která nese název AluRain se vztahuje 30letý garanční program SATJAM Záruka Plus.

Kromě hliníkových okapů SATJAM nabízí i hliníkové krytiny. Sortiment těchto krytin je opravdu pestrý – obsahuje hned 7 řad, a to SATJAM Roof, Grande, Rapid 510, Bond Metalic a Trend. Poslední zmíněná řada SATJAM Trend je navíc cenově velmi atraktivní díky jednodušší technologii výroby šablon. Hliníková střecha je tak dostupná opravdu každému. Všechny produktové řady se zároveň chlubí až 60letou unikátní SATJAM Zárukou Plus.

Více informací o hliníkových produktech SATJAM naleznete zde http://alumat.satjam.cz/

    

Hliníkové žlaby NIAGARA