Přejít k hlavnímu obsahu

Plánujete rekonstrukci malé kuchyně? Využijte každý centimetr. 10 tipů, jak na to

ESTAV.cz 19 hodin 28 minut ago
Rekonstrukce malé kuchyně je často výzva, protože zde není místo na žádné zbytečnosti ani nepromyšlená řešení, naopak je nutné vše pečlivě naplánovat. I v malém prostoru pak lze získat dostatek úložných prostor a funkcí, které jsou nezbytností pro každodenní provoz kuchyně. V malých prostorách se nabízí několik univerzálních řešení, která pomohou prostor přifouknout a využít na maximum. Bez ohledu na prostor, který máme k dispozici, tak může být každá kuchyň dobře uspořádaná a vybavená. Přinášíme několik tipů, jak na to.

Levné a účinné opatření pro snížení nákladů na vytápění

ESTAV.cz 1 den 19 hodin ago
Zvyšování cen tepla a elektrické energie je teď nevyhnutelné a podle predikcí lze očekávat, že budou růst i během nejbližší dekády. Můžeme se na to ale připravit vhodným řízením spotřeby energie v našich domácnostech. Jedním z nejjednodušších opatření doporučovaných četnými odborníky je snížit teplotu v místnostech a namontovat termostatickou hlavici na každý radiátor ještě před nadcházející zimou.

Ohlédnutí za veletrhy FOR ARCH a FOR INTERIOR. O stavebních tématech vysílala nová televize estav.tv

ESTAV.cz 2 dny 19 hodin ago
Tradiční podzimní veletrhy se po době koronavirové pauzy opět těší velkému zájmu. 33. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH a přidruženého veletrhu nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR představil kompletní přehled novinek a produktů takřka ze všech oblastí stavby, rekonstrukcí i bytového designu. Souběžně s veletrhy probíhalo vysílání TZB-info a ESTAV.cz z nového studia digitální televize estav.tv.

Co je dobré vědět o keramických umyvadlech

ESTAV.cz 2 dny 19 hodin ago
Při výběru umyvadla je možné narazit na informace, které jsou jasné každému, kdo se v oboru již chvíli pohybuje. Například rozdíl mezi umyvadlem nábytkovým a montovaným na stěnu. Stejně tak je zřejmý rozdíl mezi klasickým umyvadlem, umyvadlovou mísou, zápustným umyvadlem, zespoda montovaným umyvadlem a umyvadlem na desku. V ceníku či katalogu jsou nicméně uvedeny další doplňující údaje, jejichž význam si v tomto článku vysvětlíme.

Přípojná místa pro moderní interiér

ESTAV.cz 3 dny 19 hodin ago
Přípojná místa, zásuvkové lišty, nabíječky mobilních telefonů, organizéry kabelů a další podobné prvky jsou dnes nevyhnutelnou součástí každého moderně vybaveného interiéru, ať již v privátní nebo firemní sféře. Ucelený sortiment těchto produktů v jedinečném designu a technické kvalitě nabízí italský výrobce ASA.

Jak prověřit vozidlo online?

ESTAV.cz 4 dny 19 hodin ago
Máte vybráno ojeté auto, které přesně splňuje vaše představy a jste těsně před podpisem smlouvy? Než ji podepíšete, prověřte si původ a historii vozu, ať se vám nestane, že koupíte třeba kradené vozidlo.

Konference INTERIÉRY bude o trendech a tradicích

ESTAV.cz 4 dny 19 hodin ago
Návštěvníci se mohou těšit na významné světové specialisty v oblasti trendů. Přednášku přislíbila italská architekta a specialistka na trendy Elisabetta Rizzato ze studia Italianbark a Dr. Leonhard Oberascher z Rakouska, který se zaobírá studiem barev a předpovídání trendů.

Jsou venkovní žaluzie a rolety vhodné na zimu? Zajisté – chrání okna před námrazou a šetří finance

ESTAV.cz 5 dnů 19 hodin ago
Přemýšlíte nad tím, že si do nového domu pořídíte venkovní žaluzie nebo rolety, ale obáváte se, co s nimi bude v zimě? Starosti hoďte za hlavu. Venkovní žaluzie a rolety se vyrábí z kvalitních materiálů a zima jim rozhodně nevadí. Naopak jsou výtečnou volbou do každého domu, jelikož chrání okna před námrazou a šetří vaše finance za vytápění.

Průzkum: Inflace a ceny energií komplikují bydlení nadpoloviční většině lidí

ESTAV.cz 6 dnů 4 hodiny ago
Prudce rostoucí ceny energií a rekordní inflace komplikují situaci s bydlením více než polovině Čechů. U lidí žijících v nájmu to jsou dokonce více než tři čtvrtiny, vyplývá z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnila společnost Generali Investments. Nepříznivá ekonomická situace se podle něj promítá i do nadějí lidí na vlastní bydlení. Téměř 90 procent z nich se obává toho, že si ho nebude moci dovolit.

Přesuňte se z bazénu do vířivky

ESTAV.cz 1 týden 2 dny ago
Léto pomalu končí, ale vy se nechcete vzdát opojné slasti ve vodě? Nemusíte. Stačí vyměnit bazén za vířivku. Užít si komfort vlastního spa v naprostém soukromí může prakticky každý, protože vířivka se vejde i na balkon.

Infrapanely s termostatem

ESTAV.cz 1 týden 2 dny ago
Infrapanely s termostatem produkují zdravé a příjemné sálavé teplo bez zápachu a nuceného oběhu vzduchu unášejícího přepálený prach a alergeny.
Checked 1 hodina 20 minut ago ESTAV.cz
Architektura. Stavba. Bydlení.
URL https://www.estav.cz Subscribe to ESTAV.cz feed