Přeskočit na obsah

Rezervujte si výstavní plochu na veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO 2025 včas

Rezervujte si výstavní plochu na veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO 2025 včas
Výstavní plochy na 26. ročníku veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo, který se uskuteční od 6. do 8. února 2025, se již plní. Zájem je velký, proto doporučujeme rezervovat si včas nejlepší výstavní plochu a využít nižší ceny, které platí při doručení přihlášky do 30. 9. 2024.

Veletrh nabídne opět širokou škálu materiálových novinek pro stavby a rekonstrukce střech, a dále inspirativní řešení pro moderní a úsporné bydlení, včetně inovací v oblasti fotovoltaiky a akumulace energie.

V únoru 2024 proběhl jubilejní 25. ročník tohoto specializovaného veletrhu pro střechy, stavbu a úspory energií a během tří dnů velkolepě oslavil čtvrtstoletí své existence.

Co do rozsahu výstavní plochy byl veletrh Střechy-Solar-Řemeslo 2024 největším ve své historii. Také se zde prezentovalo nejvíce zahraničních vystavovatelů a rekord padl i v počtu novinek přihlášených do soutěže o nejlepší exponáty. Prezentované produkty evropských a světových značek představilo přes 160 výrobců a dodavatelů z 9 zemí a zhlédlo je na 23 tisíc návštěvníků, kteří zavítali na pražské výstaviště v Letňanech. Co zde viděli, a jak příjemná na ně čekala atmosféra, můžete zhlédnout ve videozáznamu z veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo 2024.

Buďte součástí největší akce v oboru střech a úsporného bydlení, které se účastní nejvýznamnější výrobci a dodavatelé. Potkejte se s obchodními partnery, vyměňte si zkušenosti, využijte diskusní setkání a odborné programy pro navázání nových kontaktů a zažijte výbornou atmosféru akce.

PŘIHLÁŠKA

Podobné články

Reklama
1000×210 Témata veletrhu 2025

Veletrh se koná pod záštitami

Partneři veletrhu

Novinky z veletrhu na váš e-mail

Žádný spam | Odběr můžete kdykoliv odhlásit